top of page

Şartlar ve Koşullar

Müşteri Hizmetleri

Whats App 0532 251 09 14

İş günlerinde;0212 587 13 12 / 0212 588 47 49  dan ulaşabilirsiniz.

Mümkün olduğu kadar siparişlerinizi aynı gün kargoya vermekteyiz.

Yoğun zamanlarda kargo firmalarında gecikmeler olabilmektedir.

Adresimiz;Aksaray Mahallesi.Namık Kemal caddesi.No:12 Daire:1-2

Aksaray-Fatih /İSTANBUL

Posta kodu:34096

Gizlilik ve Güvenlik

Efesdigital.com tüm kullanıcılarının kişisel bilgilerini, güvenlik ve gizlilik prensibi doğrultusunda koruyan çevrimiçi bir alışveriş platformudur.

efesdigital.com 'un kullanıcılarının vermiş olduğu bilgilerin güvenliğini sağlamaya yönelik olarak gelişen teknolojiye uygun önlemlerle desteklenmektedir.

efesdigital.com Gizlilik Politikası, kullanıcılarının vermiş olduğu bilgilerin kullanılma amacını ve sitenin kullanılma şeklini içermektedir.

efesdigital.com, kullanıcıların ve üyelerin, gizlilik politikasının maddelerine ya da yasalara aykırı olarak kullanıldığını tespit ederse ve yahut yetkili mercilerden bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse kullanıcılarla ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir.

Kullanıcılar, işbu gizlilik politikasında yer alan maddelerin tümünü okuduğunu, anladığını ve kabul etmiş sayılacağını ve kendisi hakkında hüküm ifade edeceğini kabul eder.

Toptan satış talepleri

Sitemiz 2 bölümden oluşmaktadır.Bir bölümde son tüketiciye direkt satış yapılmakta olup,diğer bölümde fotoğraf işleriyle uğraşanlara ürünler sunmaktayız.Her bölümün fiyatı farklıdır.Toptan alışverişlerinizde bizle görüştüğünüz taktirde iskonto alabilirsiniz.Örneğin A firması 100 adet fincan baskılı yaptırmak istiyorsunuz fincan 40 TL fiyatlaysa,miktar iskontosuyla 35 TL gibi fiyat çıkabilir.Toplu ürün siparişlerinizi bize sormadan almayınız.Depomuzda bulunamıyacağı gibi,tedariktede sorun yaşıyabiliriz.

Ödeme metodları

  • Kredi ve banka kartları

  • iyzico güvenli ödeme

  • Çevrimdışı ödemeler eft/havale/fast

Payment Methods
bottom of page